Przyłącz się!

Stowarzyszenie Moja Polska to grupa ludzi i łączący ich, wspólny cel – zrobić coś dobrego i wciąż poprawiać otaczającą nas rzeczywistość.

Jeśli jesteś osobą, która lubi angażować się w działalność społeczną, szczególnie na poziomie lokalnym, to świetnie trafiłeś. Zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi akcjami i zobacz, czy to jest „to coś”.

Jeśli tak, to już dziś przyłącz się do nas!

Możesz z nami działać na dwa sposoby:

Chcesz zostać członkiem Stowarzyszenia Moja Polska? Nic prostszego!

Jesteśmy otwarci na nowych członków, którzy swoją energią i aktywnością chcieliby wspomóc nasze działania. Jeśli chcesz zostać jednym z nas, skorzystaj z poniższej instrukcji.

Jak zostać członkiem Stowarzyszenia?

KROK 1
Zapoznaj się z naszym Statutem i dotychczasowymi działaniami. Czy odpowiada Ci nasz styl i spełniasz warunki członkowstwa? Jeśli tak, przed Tobą kroki 2 i 3.

KROK 2

Jeśli znasz kogoś z naszego zespołu, skontaktuj się z nim, aby uzyskać jego rekomendację. Jeśli jeszcze nie znasz nikogo z nas, zmień to! Napisz do nas na adres kontakt@moja-polska.org lub za pośrednictwem Facebooka, a my chętnie poznamy Cię bliżej i udzielimy rekomendacji.

KROK 3
Wypełnij deklarację członkowską (pobierz w formacie: .doc, .odt lub .pdf) i wyślij na e-mail kontakt@moja-polska.org, pocztą na adres Zamłynie 51, 32-046 Minoga lub przekaż bezpośrednio któremuś z członków naszego Stowarzyszenia.

Dlaczego warto?

  • zawrzesz nowe znajomości i zyskasz interesujące kontakty
  • zdobędziesz ciekawe doświadczenie, z którego na pewno nie raz jeszcze skorzystasz
  • zyskasz wpływ na kierunek działań Stowarzyszenia
  • udostępnimy Ci nasze zaplecze i wspólnie zrealizujemy Twoje pomysły
  • im nas więcej, tym więcej możemy zmienić – na lepsze 🙂

Z nami rozwiniesz skrzydła!

Jeśli nie jesteś jeszcze pewien, czy działanie w naszym Stowarzyszeniu to coś dla Ciebie albo czy wystarczy Ci czasu i energii, sprawdź nas i siebie, pomagając przy którejś z naszych akcji jako wolontariusz.

Dlaczego warto?

  • zawrzesz nowe znajomości i zyskasz interesujące kontakty
  • zobaczysz, jak wygląda działalność społeczna „od kuchni”
  • zdobędziesz ciekawe doświadczenie, z którego na pewno jeszcze nie raz skorzystasz
  • zrobisz coś dobrego 🙂
  • a my odwdzięczymy się, wystawiając zaświadczenie o wolontariacie lub referencje, które mogą przydać się w szkole i karierze zawodowej

Jak zostać wolontariuszem?

Napisz parę słów o sobie (doświadczenia, mocne strony, zainteresowania, w czym chcesz brać udział) i wyślij mailem na kontakt@moja-polska.org. Odpowiemy na każde zgłoszenie.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami mailem na adres kontakt@moja-polska.org lub przez Facebooka. Nasz zespół odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości.

Jeśli brak Ci czasu i energii albo z innych względów nie możesz czynnie uczestniczyć w naszych działaniach, wesprzyj nas finansowo. Swoje działania finansujemy ze składek członkowskich oraz datków, dlatego będziemy ogromnie wdzięczni za każdą – nawet najdrobniejszą – wpłatę!